true

ویژه های خبری

جنگنده‌های اسرائیلی اهدافی را در نوار غزه بمباران کردند

جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی ساعتی پیش اقدام به بمباران اهدافی در نوار غزه کردند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع محلی اعلام کردند که جنگنده‌های اسرائیلی یکی از پایگاه‌های مقاومت فلسطین در جنوب شهر غزه را هدف قرار داده‌اند.
در همین حال، برخی منابع نیز تاکید کردند که جنگنده‌های اسرائیلی با ۴ موشک زمینی کشاورزی را در اطراف فرودگاه بین‌المللی غزه در شرق رفح بمباران کردند.
نظامیان اسرائیلی مستقر در نوار مرزی باریکه غزه نیز اقدام به تیراندازی به سمت یک برج دیده‌بانی مقاومت در مرکز نوار غزه کردند.
از سوی دیگر، توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی نیز یک برج دیده بانی مقاومت فلسطین در شرق استان مرکزی در نوار غزه را هدف قرار داد.
این حملات تلفات جانی نداشته اما خسارت های سنگینی به بار آورده است.
روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت تاکید کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در پی ارسال بالون‌های آتش‌زا به سمت اراضی اشغالی، اقدام به بمباران مناطقی در باریکه غزه کرده است.
ازسرگیری بالون‌های آتش‌زا به سمت اراضی اشغالی یکی از شیوه‌های مقاومت مردمی فلسطینیان در نوار غزه است که به شدت رژیم صهیونیستی و شهرک‌نشینان را به ستوه آورده است.
ارسال بالون‌های آتش‌زا به سمت اراضی اشغالی به سبب عدم پایبندی رژیم صهیونیستی به تفاهمات آرام‌سازی اوضاع ازسرگرفته شده است.

تشکیلات خودگردان روابط با آمریکا را ازسرگرفته است

تشکیلات خودگردان فلسطین همکاری با دولت آمریکا را ازسرگرفته است.

شبکه ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین تماس‌ها و همکاری امنیتی با آمریکا را ازسرگرفته است.

این شبکه افزود که آمریکا در رابطه با عدم اجرای طرح الحاق کرانه باختری به تشکیلات خودگردان اطمینان داده است و در پی آن دو طرف روابط و تماس‌های خود را ازسرگرفته‌اند.

تشکیلات خودگردان چند ماه پیش روابط خود را با آمریکا در پی جانبداری همه جانبه این کشوراز رژیم صهیونیستی به ویژه در رابطه با طرح الحاق کرانه باختری به عنوان بخشی از معامله قرن قطع کرد.

البته تشکیلات خودگردان فلسطین تا این لحظه این خبر را نه تایید و نه رد کرده است.


موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

مطالب مشابه


اخبار و اطلاعیه
دیدگاه
آموزش