true

ویژه های خبری

آغاز به کار اجلاس نمایندگان پارلمانی حامی قدس در مالزیسومین اجلاس انجمن نمایندگان پارلمانی حامی قدس صبح امروز شنبه با حضور بیش از 500 نماینده پارلمانی بین‌المللی از جمله شماری از روسای پارلمان‌های کشورهای مختلف در کوالالامپور ـ پایتخت مالزی ـ آغاز به کار کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این اجلاس دو روز به طول خواهد انجامید و طی آن راه‌های حمایت از مساله فلسطین و دفاع از حقوق مشروع ملت تحت اشغال فلسطین مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

این اجلاس تحت عنوان “به سمت استراتژی‌هایی برای دفاع از قدس” با همکاری پارلمان مالزی و چندین نهاد و موسسه دیگر از جمله جنبش جوانان مسلمان مالزی و انجمن فرهنگی فلسطینی مالزیایی برگزار می‌شود.

کارشناسان و فعالان پارلمانی از سرتاسر جهان در این اجلاس حضور دارند.

ممانعت اسرائیل از ورود فلسطینیان به قدس

بنا به اعلام شاهدان عینی از کرانه باختری، نظامیان اسرائیل در ورودی شهر قدس اشغالی مانع اتوبوس‌های حامل فلسطینیان که برای ادای نماز صبح عازم مسجدالاقصی بودند، شدند.

آنها اهالی المثلث و الجلیل در شمال اسرائیل بودند. هزاران فلسطینی برای حمایت از مسجدالاقصی در چهارمین جمعه پیاپی نماز صبح را در این مکان مقدس ادا کردند.نظامیان اسرائیل دو هفته پیش به محوطه مسجدالاقصی در قدس اشغالی یورش برده و 13 فلسطینی را بازداشت کرده بودند.
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

مطالب مشابه


اخبار و اطلاعیه
دیدگاه
آموزش