true

ویژه های خبری

بیانیه نهضت اسلامی افغانستان در پیوند به شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

پیکر اسلام بار دیگر زخم خورد

یکتن از شخصیت های بزرگ جهان اسلام که پلان های شوم متجاوزگران را یکی پس از دیگری به ناکامی مواجه میساخت سر انجام با حمله ناجوان مردانه تجاوزگران آمریکایی در عراق شهید شد.
شهید سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران یکی از شخصیت های برجسته سیاسی و نظامی معاصر بود که در تحولات حساس منطقه و جهان نقش مهم و برجسته‌ای داشت.
همکاری ها و حمایت های شهید سلیمانی در زمان جهادو مقاومت مردم افغانستان و همرکاب بودن شان باقهرمان ملی کشور مان شهید احمد شاه مسعود ومارشال فهیم قابل تحسین است.
رشادت های اخیرش در دفاع از کشورهای اسلامی و جنبش های آزادی خواه اسلامی از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار میباشد. بسیج و همکاری ملت های مسلمان در بسیاری از کشورهای جهان کار این مرد و همکارانش بود که تجاوز متجاوزگران را به شکست مواجه ساخته بود.
بدون شک ازین سردار بزرگ دانش آموختگان زیادی در مکتب فکری انقلاب اسلامی بجا مانده تا در برابر مستکبران جهانی همچون اسرائیل و آمریکا مقاومت و ایستادگی نمایند و راهش را ادامه دهند.
شهادت سلیمانی و همراهانش عزم مبارزین اسلام را جزم میکند تا در برابر آمریکای سفاک بیشتر ازگذشته بسیج شوند.
آمریکای اشغالگر بدون در نظر داشت اصول و قوانین بین المللی سلیمانی و همراهشان را در عراق هدف حملات هوایی قرارداد وترور کرد
کارنامه های قاسم سلیمانی در برابر حملات, تجاوز و مداخله آمریکا و اسرائیل اشغالگر بر کشورهای عراق, سوریه, فلسطین, لبنان, یمن و دیگر کشورهای اسلامی درخشان و افتخار بخش است.
نهضت اسلامی افغانستان بدین مناسبت پیام تسلیت و همدردی اش را به همه امت مسلمه اعلام میدارد.
بدون شک که جایگاه این مرد مبارز و یاران با وفایش خالی نخواهد ماند.
واضح است با برداشتن و حذف فیزیکی فردی از جبهه مقاومت و ایثار در برابر ظالمان و تجاوزگران جهانی, صف ایستادگی چند برابر قوت میگیرد.
یقینا که انتقام این شخصیت های بزرگ از آمریکای خونخوار گرفته میشودکه پیامد های آن را در چند روز آینده شاهد خواهیم بود.
نهضت اسلامی افغانستان از تمام جریان های مبارز میخواهد تا صف مقاومت در برابر آمریکای اشغالگر و هر گروه اجنبی را بیشتر از گذشته بسیج و استحکام بخشند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۳
هیئت رهبری نهضت اسلامی افغانستان
کابل افغانستان
موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

مطالب مشابه


اخبار و اطلاعیه
دیدگاه
آموزش