طراحي و پياده سازي بيزراد birzad.ir
 
 
  
دوخطی بیش نیست؛ خط معامله با اشغال گران و خط مردم و مقاومت اسلامی !...
 
 
نواراطلاع رساني
 

 

 

 

آمار پايگاه

• تعداد بازدید: 7379794

• تعداد بازدیدکننده: 6605455

• تعداد بازدید امروز: 6242

• کاربران آنلاین: 110

 
 

«ما به پای خود می ایستیم و برای پیشرفت مبارزه می کنیم»

1391/8/18

 اوباما که چهار سال دیگر در قصر سفید خواهد ماند در نطق پیروزی خود در زادگاهش شهر شیکاگو به طرفدران خود اظهار داشت.
« امشب، در این انتخابات، شما، مردم امریکا بار دیگر به ما خاطر نشان کردید که گرچه راه دشوار و سفر طولانی در پیش است، ما به پای خود می ایستیم و برای پیشرفت مبارزه می کنیم و ما در عمق قلب خود حس می کنیم که آینده بهتر در انتظار ایالات متحده امریکا می باشد. »

صبح دیروز چهار شنبه رقیب رییس جمهور اوباما میت رامنی از مرکز مبارزات انتخاباتی اش در باستن شکست خود را تصدیق نموده و گفت که تبریکات خود را به رییس جمهور اوباما رساند.
« من لحظه قبل با رییس جمهور اوباما تلفون کردم و تبریکات خود را برای پیروزی او رساندم. حمایت کننده گان و کارمندان مبارزاتی او هم سزاوار تبریکی می باشند من برای همه آنها آرزوی موفقیت می کنم، مخصوصاً برای رییس جمهور، همسر و دخترانش، این یک زمان مشکلات برای امریکا می باشد و دعا می کنم رییس جمهور در رهنمایی ملت ما موفق باشد. »

اوباما اظهار داشت او هم با آقای رامنی تلفونی تماس گرفته و امیدوار است که بزودی در مورد راه که امریکا در پیش دارد با اوصحبت نماید. اوباما در سخنرانی خود از همسرش از همکارانش در قصر سفید و مخصوصاً از معاون رییس جمهور جو بایدن اظهار سپاس نمود.

او اظهار داشت یکی از نعمت های دموکراسی همین است که همه می توانند نظریات خود را به وضاحت ابراز دارند. به گفته او مردم در کشورهای دور دست امروز قربانی میدهند و خطر جانی را قبول می کنند تا بتوانند در باره موضوعات کشورشان صحبت کنند و به صندوق رای بروند و آینده خود را تعین کنند.

او همین طور به مشکلات اقتصادی کشورش اشاره نموده و گفت، می خواهد فرزندان آینده این کشور با چنین مشکلات دست به گریبان نباشند.
« ما می خواهیم فرزندان ما در یک امریکای زندکی کنند که در قرض غرق نباشد، یک امریکایی که بخاطر عدم مساوات ضعیف نباشد و با تهدید از بین رفتن بخاطر افزایش گرمای زمین روبرو نباشد. ما می خواهیم یک کشوری را به میراث بگذاریم که در امن باشد به آن احترام وجود داشته باشد و در سرتاسر جهان تحسین شود، یک کشوری که توسط پر قدرت ترین اردوی جهان در روی زمین و بهترین سربازانی که در جهان سابقه آن دیده نشده، دفاع شود. »

 اوباما در خطاب به مردم کشورش گفت: اینکه او سزاوار بدست آوردن رای همه می باشد یا خیر چیزی دیگریست، ولی او از مردم خود آموخت و مردم او را رییس جمهور بهتر ساختند، با گفتن سرگذشت های خود و مبارزات خود او را به قصر سفید برگرداند و مسوولیت بزرگتری را بدوش او گذاشتند و برای رفع توقعات مردم و حرکت به سمت یک آینده روش او را بیشتر تشویق کردند.

« نقش مردم در دموکراسی ما، با رای دادن آنها خاتمه پیدا نمی کند. امریکا هیچ وقت به این نظر استوار نبود که برای ما چه باید شود، بلکه توسط ما چه باید انجام شود و هرچند مشکل و طاقت فرسا هم باشد اما کار لازم برای حکومت مردمی انجام شود. این اصولی است که امریکا بر آن بنیاد یافته است. »

اوباما در نطق پیروزی خود افزود، چیزی که امریکا را یک کشور استثنایی می سازد، ارزش های می باشد که یک جامعه متمایز و گوناگون را متحد ساخته و همه خود را وابسته به یک سرنوشت واحد می شمارند. این سیستم زمانی موثر واقع می شود که ما بعضی مسوولیت ها را در قبال یکدیگر و نسل های آینده بپذیریم.

« ما طوری که در سیاست ما معلوم می شود، تقسیم شده نیستیم. ما طوری که دیگران فکر می کنند عیب جو و بدگمان نیستیم. ما از بعضی خواسته های انفرادی خود بزرگتر هستیم و از یک مجموعه ایالت های سرخ و آبی بیشتر می باشیم. ما ایالات متحده امریکا هستیم و برای همیشه خواهیم بود. »

اوباما همین طور در مورد حقوق انفرادی اتباع امریکا و مردم که با رنگ های مختلف از کشورهای مختلف جهان به امریکا آمده و تابعیت این کشور را بدست آورده اند نیز صحبت کرد.

 
 

 

امکانات
تعداد بازدید: 652
دریافت
ارسال به ایمیل
صفحه قابل چاپ
معرفی به دوستان

 

آخرین اخبار

اقامت دایم عربستان؛ ۸۰۰ هزار ریال سعودی معادل حدود ۲۱۳ ...

"معامله قرن"؛ وزیر دارایی تشکیلات خودگردان: فلسطینیان ...

آموزش و پرورش ایران: جداسازی دانش‌آموزان خارجی ممنوع ...

پمپئو: آماده مذاکره بدون شرط با ایران هستیم

تیم ملی فوتسال افغانستان نائب قهرمان آسیا شد

ان بی سی: حمله نظامی آمریکا؛ تبعات و واکنش‌های احتمالی ...

ترامپ: تحریم‌های دیگری در راه است؛ بیایید عظمت ایران ...

سفر هیئت کمیسیون انتخابات به دبی برای خرید دستگاه‌های ...

ترامپ: اگر ایران سلاح هسته‌ای نسازد بهترین دوست آنها ...

فرد کلیدی در قتل جمال خاشقجی محاکمه نشده است

 

تازه های پایگاه

 . عنوان بخش: معرفی شورا

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف ...

 . عنوان بخش: فعالیت های شورا

• کنفرانس خبری یوم النکبه؛ روز ...

 . عنوان بخش: معرفی نهضت اسلامی افغانستان

دفتر ولایتی نهضت اسلامی ...

 . عنوان بخش: بیت المقدس

پخش اذان در کلیساها

 . عنوان بخش: آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

اقامت دایم عربستان؛ ۸۰۰ هزار ...

 . عنوان بخش: سمینارها و نشست ها

نهضت اسلامی افغانستان در ارتباط ...

 . عنوان بخش: انتشارات

گاهنامه مومن

 . عنوان بخش: گالری تصاویر

تظاهرات و ادای نماز جنازه ...

 . عنوان بخش: گالری صوت و فیلم

فیلم شماره 2

 . عنوان بخش: بازتاب

مشاور عبدالله: «حزب الله» و ...

 


كليه حقوق رسمي اين پايگاه متعلق به شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف مي باشد.