طراحي و پياده سازي بيزراد birzad.ir
 
 
  
دوخطی بیش نیست؛ خط معامله با اشغال گران و خط مردم و مقاومت اسلامی !...
 
 
نواراطلاع رساني
 

 

 

 

آمار پايگاه

• تعداد بازدید: 7686718

• تعداد بازدیدکننده: 6888044

• تعداد بازدید امروز: 6650

• کاربران آنلاین: 160

 
 

همایش بازگشت به قرآن

روز 24 سنبله 1389، کابل شاهد نعره‌ها و فریادهای دشمن شکن و غرب شکن بود. در این روز، جوانان با احساس برای تبارز احساسات خود برای دفاع و حمایت از قرآن کریم و محکوم کردن گستاخی‌یی که در برابر قرآن کریم صورت گرفته بود، جمع شده و با شعارهای ضد صلیبی- صهیونی فضای کابل را حماسی ساختند.

در این گردهمآیی جمع زیادی از علمای جید کشور، محصلان دانشگاه‌ها، دانش‌آموزان مدارس و مکاتب، عامه مردم متدین و قرآن دوست شهر کابل شرکت ورزیده بودند.

 

(اینک گوشه یی از آن فريادهاي صهيونيستي- صليبي شكن که از سوی فرهيختگان حاضر در اين همايش ارائه شد را یکجا مرور می‌کنیم)

ابتدا مولوی محمد یاسین فاهم معاون شورای فرهنگی حامیان قدس شریف در خطاب به حاضرین گفت: دفاع از قرآن بالای هر فرد مسلمان واجب است، و باید از طریق راه اندازی راهپیمایی‌ها، همایش‌ها خشم و نفرت خود را در برابر جهان کفر و استکبار جهانی ابراز نماییم. و به ایشان بفهمانیم که ما آماده‌ی قربانی برای دفاع از قرآن کریم هستیم و هیچگاه این عملیه زشت شما راه توسعه و گسترش قرآن را مسدود نمی‌سازد.

مولوی گدا محمد مفلح عضو تعلیمات اسلامی وزارت معارف ضمن صحبتی گفت: اگر امروز در برابر قرآن بی‌تفاوت باشیم، فردا در برابر پروردگار بی‌تفاوت می‌شویم، ما با جان و دل به دفاع از قرآن می‌پردازیم و خود را قربانی این راه می‌سازیم.

مولوی محمد صادق صمدانی عضو شورای علمای افغانستان یکتن از سخنرانان دیگر این همایش گفت: مطمئن باشید که شما پیروز هستید، دشمن با کاربرد این گونه تزویر که ما و قرآن ما را می‌خواهد از بین ببرد، هرگز موفق نخواهد شد.

مولوی عبدالوکیل توکلی عضو شورای اخوت اسلامی افغانستان گفت: ما به خاطر دفاع از قرآن جمع شده ایم و دفاع از آن را بر خود لازم می‌دانیم و دشمن قرآن چون لشکر ابرهه انشاءالله از بین می‌رود و با تمام تکنالوژی اش به ذلت مواجه می‌شود، اما باید متحد شویم و حرکت به خرچ دهیم.

استاد لطف الله حق پرست استاد دانشگاه تعلیم و تربیه کابل گفت: نصارا دشمن ماست، ولی اگر قرآن بسوزاند، قوت ما را از بین برده نمی‌تواند، ما در حدود سه هزار مسجد در امریکا داریم، این نشانه قدرت و قوت ماست. اما مایه‌ی تأسف این است که امریکا و سردمداران غرب با وجودی که دم از آزادی بیان، آزادی ادیان و حقوق بشر می‌زنند، اما در برابر این جنایت بزرگ خاموش هستند، باید بدانند که اسلام با این عمل گستاخانه‌ی کشیش هنوز هم قدرت و قوت می‌یابد و ملت‌ها را به مقابله با آن وا می‌دارد.

مولوی محمد مختار مفلح گفت: قرآن کتاب انسان ساز و جامعه ساز است، طبعاً به سوی غرب راه باز کرده و می‌کند و هیچگاه راه توسعه آن را این گونه توطئه‌ها نمی‌گیرد و ما مطمئن هستیم که آینده از آن کتاب آسمانی است.

بازگشت به قرآن

بيانيه رئيس شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف

 و رهبر نهضت اسلامي افغانستان

24/6/1389 کابل- افغانستان

 بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّكْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ

یقینا ما فرستادیم قرآن را و به یقین مانگهبان آنیم (الله نگهبان قرآن است)

مومنان هموطن!

دراین ایام مبارکی که مومنان روزه دار دهه اخیر ماه مبارک صیام را پشت سر گذاشته و به استقبال روز های عید سعید فطر می رفتند، که متأسفانه خبر هولناکی از آن سوی دریا ها رسید که روز های خوش وعید مومنان را به ماتم مبدل ساخت.

آری! خبر تصمیم یک کشیش در ایالت فلوریدای امریکا مبنی بر به آتش کشیدن بیش ازدو صد جلد قرآن کریم خبر تکان دهنده ای بودکه به احساس بیش از یک ونیم ملیارد مسلمان خنجر زده است.

تصمیم این رهبر مذهبی آمریکایی نشاندهنده کین ودشمنی دیرینی است که از سوی استکبار جهانی در جهت کوفتن مقدسات اسلامی به اجراگذاشته شده است.

مومنان گرامی !

آنچه که درامریکا امروز ما مع الاسف شاهد آن هستیم چیز تازه ای درباب جنایات صهونیستی – صلیبی نیست، مگر چندی قبل شاهد نبودیم که این غرب باحمایت همه جانبه از شخص مرتدی چون سلمان رشدی که به ساحت مقدس حضرت پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم کج دهنی نمود، عمق کینه خود نسبت به اسلام را به نمایش گذاشت ؟ مگر ما شاهد نبودیم که آن رهبر جنگ افروز درامریکا بوش لعین در جنگ نام نهاد با تروریزم جنگ صلیبی را اعلان داشت ؟ مگر ما شاهد نبودیم که آن صدراعظم ایتالیا تمدن اسلام را فاقد هرنوع ارزشی خواند؟ مگر این پاپ بندیکت رهبر واتیکان کاتولیک نبود که در آلمان درطی یک سخنرانی بازهم علیه اسلام دهن باز نمود و اتهام و افتراء بست؟ مگر شاهد نبودیم که این جریان صهیونیستی – صلیبی در دنمارک دست به چه ماجراجویی زدند و باز به بسیار بی شرمی به جناب پیامبراکرم صلی الله علیه وآله وسلم بی ادبی نمودند ؟ غرب با دو رویی و پر رویی و با گزینش راه و رسمی منافقانه با این قضایا برخورد داشته و همه این توهین ها، تحقیر ها، بی ادبی ها و... درسایه عنایات محورهای روم، واتیکان، پاریس، لندن وامریکا صورت می گیرد و این همه فتنه آفرینی ها از همان مراکز شکل می گیرد...

این جنایت هولناک که امریکا آبستن آن است، وبه بهانه سالگرد یازدهم سپتامبر انجام می یابد، اگر یازدهم سپتامبری هم نبود بدون شک حقد وکینه صهونیستی – صلیبی دست به آن می زد. درواقع اگربه واقعیت یازدهم سپتامبری که هنوز حقیقت آن در زوایای ابهام باقی است و هنوزعامل اصلی آن واقعه درست تثبیت نشده است که دستی بود امریکایی ویاغیر امریکایی تا حال آن بهانه جان صدها هزار نفر را درافغانستان وعراق گرفته است. آن سه هزار نفری که هیچ یهودی درمیان آن نبود واعلان شد که درآن حادثه جان باختند، دربرابر هریک آنان صدها نفر بی گناه دیگر در افغانستان وعراق ومنطقه قربانی شدند... اما این قربانیان برای رهبران خون آشام کلیساهای تا دندان غرق درفساد اخلاقی ورسوایی های جنسی صلیبی ها کافی نیست... صلیبی ها آنچه از جهان اسلام می طلبند چیزی فراتراز جان آنهاست که آن عبارت از قرآن کتاب الله مجید است... زیرا این مجموعه صلیبی – صهیونیستی به خوبی می دانند که مسلمانان از جان در می‎گذرند اما نه از قرآن... پس از غربی که تاریخی چنین ننگین دربرخورد با مسلمانان دارد این دور از انتظار نبود که روزی طشت رسوایی آنان ازبام خواهد افتاد و این دشمنی از زیر پرده درلفافه چنان علنی وآشکار خواهد گشت...

برادران وخواهران مومن !

شما که اینک ماه مبارک رمضان را پشت سرگذاشته اید دربرابراین عمل شرم آور یکی از رهبران مسیحی که مستقیما حمایت دولت امریکا را با خود دارد، جادارد تا با هوشیاری بیشتر ودرک درست ازاوضاع درشناخت دشمنان اسلام عمل نمایید. درست است که امروز این جنایت هولناک احساسات جهان اسلام را جریحه دار ساخته است اما یک پیامی را نیز باخود دارد وآن این است که امریکا با ارتکاب چنین جنایتی شرم آور به نقطه پایان خود نزدیک است. چون چیزی که امریکایی ها به آن می بالیدند این بودکه نظام آنان به آزادی ادیان وحقوق شهروندان خود پابنداست که این عمل شنیع، واهی بودن، تهی بودن و به دوربودن آن ادعا ها ازواقعیت را به نمایش گذاشت...

ما درحالیکه برای همه مسلمانان جهان و به خصوص ملت مومن و یکتاپرست افغانستان این مصیبت را تسلیت عرض می کنیم درعین حال ازهمه مسلمانان این را نیز به مثابه وجیبه دینی تقاضامی داریم تا از داد وستد تجارتی و معاملات مالی با آن دست ازشرکت هایی که ازآن ها صهیونیزم وجهان صلیبی سود می برد جدا اجنتاب نمایند ونگذارند تا آنان جیب شان ازپول جهان اسلام تغذیه شود و ضمیر ناپاک شان از توهین به مقدسات مسلمانان وکام شان از خون مسلمانان سیراب گردد.

وسيعلم الذين ظلموا اي منقلب ينقلبون

مولوي محمد مختارمفلح

رهبر نهضت اسلامي افغانستان و رئيس شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف

24/6/1389 هـ ش كابل – افغانستان

 قطعنامه

همایش بازگشت به قرآن

24/6/1389 هـ ش كابل – افغانستان

 

ما ملت مسلمان افغانستان درحالی که رویداد توهین و سپس به آتش کشیدن قرآن، این کتاب الله مجید توسط دست های ناپاک صلیبی – صهیونيستی امریکایی ها را برای امت اسلامی تسلیت عرض میداریم ؛ به اتفاق آرا این جنایت هولناک را ناشی از عقده و کینه دیرینه دشمنان سوگند خورده اسلام می دانیم که در شرایط کنونی راهی به جز از حمله مستقیم علیه مقدسات اسلامی نیافتند و برخلاف آن همه سروصدا های دروغین شان به ساحت مقدس کتابی که سراسر رهنمود و رحمت الهی است بی حرمتی نمودند.

ما مردم مسلمان و سخت اندوهگین نسبت به این اتفاق درعین اینکه این عمل را ناشی از حمایت های همه جانبه افراطی های امریکایی می دانیم که در دستگاه های قدرت سیاسی، نظامی و جاسوسی امریکا از قدرت و تسلط همه جانبه برخوردار اند، نکات آتی را به سان احتجاج مطرح می داریم:

1.         از همه مسلمانان جهان اسلام خواستاریم که به هر وسیله ای که در دسترس دارند خشم خود را با این عمل جنایت بار ابراز دارند.

2.         از تمام ملت مسلمان افغانستان تقاضا داریم تا با وحدت کلمه و بازگشت به قرآن و اتحاد و یکدلی متوجه دشمنی گردند که هم اکنون به چشم سر جنایت آن را مشاهده کرده اند و از اختلاف های ذات البینی درگذر شوند.

3.         از ملت مسلمان افغانستان تقاضا داریم تا از خدمت به منافع امریکایی که در خدمت به جهان صلیبی وصهیونيستی است دست کشیده و خدمت به اسلام را ترجیح دهند.

4.         ازدولت افغانستان اکیدا تقاضا داریم تا روابط خود را از امریکایی هایی که درده سال جز کشتار هیچ کاری برای افغانستان انجام ندادند قطع نمود ه وبدیل بهتر آن جهان اسلام را به دوستی بگزیند.

5.         از دولت افغانستان مجدانه تقاضا داریم تا دست عناصر وابسته به دستگاه امریکایی را از ماحول خود قطع نموده و کار دستگاه ها ی جاسوسی امریکایی را از کشور ممنوع نماید.

6.         از تمام ملت عزیز و سربلند افغانستان تقاضا داریم تا از خریدوفروش و داد و ستد با امریکایی ها که منافع آن به جیب صلیبی ها و صهیونیستی ها می ریزد اجتناب ورزیده و اجازه ندهند تا پول مسلمانان سبب تقویت آتشی گردد که قرآن را با آن می سوزانند.

نهضت اسلامی و شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف

كابل – افغانستان

24/6/1389

 

بازگشت به قرآن

قرآن سوزي و توهين به كتاب الله مجيد

 آغازيست براي پايان امريكا

 شیر دروازه محلی است در وسط کابل که در تاریخ خراسان زمین قصه بلندی دارد... این محل تا هنوز در سینه خود نشانه هایی از تاریخ باستان را داراست... دیواره های کوه کابل نمادی است از کسانی که دربرابر موج نور دست به ساختن چنان دیواره هایی ازگل و سنگ زدند... تا فروغ دین براین سرزمین نتابد... اما هیچ سدی یارای ایستادگی در برابر نور اسلام را نداشت امروز در سینه مردان و زنان چیز فهم سرزمین کابل زمین آن دیوار سازان که به نام های رتبیل شاه یادمی شوند جز ستم چیزی دیگری یاد نمی شود...

اما در همین نزدیکی ها یکی از بزرگان صدر اسلام است که به نام لیث بن قیس در جوار رود کابل خابیده و آنسوتر مسجدی بزرگ درکنار آن نمادی از تحفه این مرد است... این مرد که از آن سوی صحرا های شرق اوسط به این سورسیده است لقب دیگری نیز دارد و آن شاه دوشمشیره است... این چه کسی است که این مردم به او لقب سلطان وشاه را داده اند؟ این چه کسی است که درجوار او چنین مسجد باشکوهی بنا یافته که شاید سالهاست وقرن هاست که دراین جا عمرمی کند؟... این چه تحفه ای برای این مرد آورده است که این گونه همه شیفته اویند؟...

این لیث بن قیس برای این مردم آنچه را به عنوان تحفه آورد آزادی انسان بود از بندگی برای بنده و بردگی برای مظاهر تیره طبیعت... این ارمغان قرآنی است که از دورون سینه این مردویاران او دراین پهنه از گیتی در بیش از هزار وسه صد سال قبل نوری از اسلام مشتعل شد و آنان را به این خطه آشنا ساخت...

مدعایش سلطنت بودی اگر

خود نکردی باچنین سامان سفر...

البته به قول اقبال...

این مرد چیزی را به غارت هم نبرد بلکه انسان ها را از غارت گری نجات داد... همین کافی است که هنوز نام این بزرگوار در کشور ودر کابل باستان تا امروز زنده وپابرجا مانده است...

اما امروز این جا ما شاهد چه سخنی هستیم؟ این جا این مردمانی که درتردد اند ؟ چرا این قدر غمزده و اندوهگین به نظرمی آیند؟ این جا برای چه مردم این قدر افسرده وخسته به نظر می رسند؟... مگر این مردم چه عزیزی را از دست داده اند؟ مگرکدام فرزانه ای امروز غروب کرده که کابلیان این قدر به ماتم نشسته اند؟... راستی... کی باورمی کند ؟ چه کسی این انتظار را داشت که در سرزمینی که در راه تدین آن و در راه ارزش‎های آن این مردم به این لیث بن قیس ها ارج قایلند... خبری به سرعت برق پخش گردد... چنان خبرهولناکی که هستی انسان را به لرزه می آورد... وجود اورا در کویری خشک ونمکین بیفگندوآنگاه زیر آفتاب بسوزد وبه خاکستر تبدیل گردد... می شود که این ملت که درتاریخ های عقب ماندگی باستان آن قدر هوشیاری کردند که جانب رتبیل شاه رانگرفتند ورفته به پیام لیث بن قیس امروز بیایند درعصری که آن را پیشرفته می خوانند هزار سال عقب بروند؟ هرگز... این ملت هرگز چنین اشتباهی رانمی کنند... این مردم به راه رتبیل شاه نرفتند... چون آن راه، راه ستم بود... راه بیداد بود... از آن راه جمجمه های انسان های خفته در دل آن دیوار هنوز با ما قصه می گویند... راه رتبیل راه ستم بود که اجداد کابلیان آن را رهاکردند... اما حالا وضعیت دشوار تربه نظر می رسد... ستم صلح خوانده می شود... بیداد کمک و کشتار ترحم تعبیر می گردد... حالت دشواری است... همه چیز معکوس معنا می گردد... این جا قساوت است... آدم کشی است... این جا جنایت علیه انسان هاست... به گونه های بی شماری تزویر از این سوی و آن سوی بحار اعمال می گردد... به بهانه های خیلی خنده آور می آیند وبه این وطن بیداد می کنند... باز دم می زنند از مداراوتحمل...

اما... اما... اما... براستی این قدر انسان هایی تا این حد به ابلیس مشابه می شوند... ؟ به راستی ممکن است تا کسی تا این حداز دایره حیا بدر رفته و به یاوه سرایی آغاز کند؟ ممکن است که کسی به چنین ژاژ خایی ای بپردازد که در طول تاریخ هیچ کسی به آن دست نزده است ؟...

خفاشی میل می کند تا به سوی آفتاب دهن کجی کند؟... مگر آفتاب این قدر بی لشکر شده که اکنون خفاش به تمسخرآن می پردازد؟... مگر این ممکن است که تا میدان این قدر شغالی شود که به چشمه آفتاب سگی دهن بیالاید... ؟...

بلی سپاهی از مردمی به ستوه آمده از تماشای ظلم وبیداد وآدم کشی درپای خانه خدا مسجد شاه دوشمشیره این جا گرد هم آمده اند... انگار آفتاب هایی از گریبان هریک سرکشیده است... قرآن هابه سان شمشیرهای آخته ازنیام بدر آمده اند... انگار که از درون سنیه این مردم شعله هایی زبانه می کشد و کاملا به سوی آن دوردست ها ابراز خشم می کند... آهسته آهسته می بینی که این مردم به سان مقناطیسی به دورهسته خود جمع می شوند... می بینی که این مردم اندوهگین نیستند... این مردم به ماتم نه نشسته اند... این مردم زانو دربغل نگرفته اند... این مردم را خنک ترس منجمد نساخته است... این مردم را وحشت خوف خاموش ننموده است... این مردم رامی بینی که بی باک آمده اند وبدون هیچ ثقلتی چنان می جهند که براستی برای آنانی که به سوی قرآن کج دهنی نموده اند زخم چشمی نشان داده اند... برای آنانی که با این مردم با وجدان این مردم با عاطفه واحساس این مردم بی وفایی داشته اند، چنان ابراز مبارزه نموده اند که دربرابر خشم این ها هیچ سنگری یارای مقاومت ندارد... در برابر باور وایمان این مردم هیچ قلدر وزور گویی تاب ایستادگی را ندارد... در برابر سیل خشم ونفرت این مردم هیچ زورگویی ولو آمده از آن سوی دریا ها یارای مقاومت را ندارد... می بینی که قرآن دردستان استوار این مردم چنان به اهتراز آمده است... مگر می توان باورنمود که این دستان را می شود به زنجیر کشید ؟ مگر می توان این فریاد ها را درگلو خفه نمود... هرگز... هرگز... هرگز... این مردم اینجا آمده اند تا برای دنیای صهیونستی – صلیبی بگویند که این ملت دردل این کهسار بیدار است واین نسل هرگز خواب نیست... این نسل آماده قربانی است... آماده مقابله است... آماده است تا در برابر این فتنه آفرینی ها و دسیسه سازی ها به صحنه بیاید واین گونه ا زقرآن استقبال نماید...

... این ملت می کوشد با قرآن زندگی کند... باقرآن بماند وباقرآن در رفاه وصلح زندگی کند و اگرکسی به قرآن دهن کجی کند برای آن درس دهد... این امت اگر چیزی به گفتن دارد واگر سخنی نیز به لب اوست همه از برکت این کتابی است که انقلاب برپا می کند از یمن این کتاب مبارکی است که انسان را متحول می کند... از فیض این کتاب مقدسی است که آمده تا برای انسان درس انسان شدن، انسان بودن و انسان زیستن را بدهد... تصور نمی‎کنید که کورخوانده اند کسانی که میزان عشق این امت به این کتاب را دست کم گرفته اند؟... آنهامگر متوجه این نکته نشدندکه اگر این امت دل ازاین کتاب می کندند باید سه قرن قبل این کار را می کردند – که الحمد لله نکردند - زمانی که قلدران از ماورای بحار این جا آمدند و برای این ملت وعده ووعید می دادند این کار را خدای نخواسته می کردند... اگر این کار انجام می یافت باید زمانی انجام می یافت که روس ها به طلاهای سرخ شان به سراغ این ملت آمدند...

بلی شکوه امروز... شکوه جمعیت امروز چیزی نیست که جهان کفر از کنارآن به زودی بگذرد وآن رانادیده بگیرد... این شکوه چنان نیست که ملت کفربخواهد تا به گوش خود پنبه جای نماید وتجاهل کند... امروز دربرابر دوربین های تمام رسانه ها این جهان صهیونی – صلیبی می بیند که این ملت رانمی شود که با پول خرید... این باور را باید سران کفر جهانی پذیرفته باشند که از فقراین ملت از عقب مانی اقتصادی این ملت نمی شود که سوء استفاده نمود؛ نمی شود که این ملت را درترازوی معامله گذاشت وبا دادوستد با چند دزد درعقب درهای بسته به سرنوشت این ملت حکم راند... باید به این جاده درکنار دریای کابل باید آمد و این ملت را دراین جا درست شناخت... درکنار مسجد... یعنی خانه خدا... یعنی نماد مقاومت وایستادگی... یعنی سمبول جهاد وشهادت... یعنی اسوه ایثار گری... یعنی مرصاد وکمین گاه دربرابر ارتش ابلیس یعنی سکوی فریاد مظلومان برمستکبران وزورگویان...

درکنار این صحابی تبارپیامبر بزرگوار اسلام که از سالیان درازی هنوز مردم این ديار به آن عشق می ورزندو به آن محبت دارند... این مردم به سنگ وچوب علاقه ندارند... این مردم به پیام این یادگار دودمان یاران پیامبراسلام علاقه و عشق می ورزند...

می شود که در گوشه ای از زمین خدا به کلام خدا به رسول خدا جفا شود واین ملت دراین گوشه زمین خدا آرام بخوابد؟ این غیر ممکن است...

این فرهیختگان با این گونه ولوله وشور واحساس رسالت بزرگی را ادا نمودند... بااین گونه مقاومت وایستادگی این نکته را به دنیا فهماندند که دست کم گرفتن عقاید ومقدسات مسلمانان بهای بزرگی می طلبد... به قیمت نابودی امپراتوری ها... به قیمت فرود افتادن از عرش ابرقدرت ها... این همایش که همایشی الهی بود این پیام را به رساترین زبان وگویا ترین منطق به دنیای صهیونیستی – صلیبی گفت: کور خوانده اید ؛ این قرآن خوب شمارا معرفی داشته که (وفی غمرتهم یعمهون)

 
 

 

امکانات
تعداد بازدید: 1514
دریافت
ارسال به ایمیل
صفحه قابل چاپ
معرفی به دوستان

 

سایر بخش ها

 

سایر فعالیت ها

• کنفرانس خبری یوم النکبه؛ روز فاجعه جهان اسلام

هشت ثور؛ ثمره یک پیکار! (10/2/1397)

کنفرانس «کابل و قدس آیینه تمام نمای یک فاجعه» 30/9/1396

کنفرانس یک روزه: «مظلومیت مسلمانان در سایه سکوت جهان اسلام و سازمان‌های بین‌المللی» درشهر هرات

از روز جهانی قدس در جلال آباد بزرگداشت شد

گزارش تصویری راهپیمایی روز جهانی قدس 1396 در هرات

همایش روز جهانی قدس در کابل (1396)

گرامیداشت از چهل و یکمین سالروز «روز زمین» در دفتر مرکزی نهضت اسلامی افغانستان 13 حوت 1396

کنفرانس «وحدت امت مسلمه دریچه ای به سوی ثبات و امنیت افغانستان و جهان اسلام» در جلال آباد 1395/12/29

نهضت اسلامی افغانستان برگزار می کند؛ کنفرانس (همگرایی دینی رهیافتی برای ثبات افغانستان وجهان اسلام)

همایش باشکوه بزرگداشت از روز جهانی قدس 1395 درهرات

همایش باشکوه بزرگداشت از روز جهانی قدس 1395 در ننگرهار شهر جلال آباد

گزارش کنفرانس «ادامه تراژدی در جهان اسلام و مسئولیت های ما» شهرهرات 10 حوت 1394

کنفرانس علمی «تروریزم و افراط گرایی بزرگترین چالش جهان اسلام وافغانستان» در هرات عقرب 1394

دوشهید؛ یک تفکر، یک راه همایش یک روزه بازشناخت اندیشه های دو مرد مکتب جهاد و شهاد؛ شهید پرفیسور برهان الدین ربانی و احمد شاه مسعود

برای ریاست جمهوری 27 نفر و برای شوراهای ولایتی بیش از 3000 نفر ثبت نام کردند

جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران با مولوی مفلح

نهضت اسلامی افغانستان در ارتباط با تحولات جدید داخلی و بین المللی طی یک کنفرانس مطبوعاتی مواضع خویش اعلان نمود

قطع نامه نهضت اسلامی افغانستان وشورای فرهنگی حامیان قدس شریف

مکثی برکارکردهای اخیر نهضت اسلامی و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف

نهضت اسلامی افغانستان و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف طی گردهمآیی در کابل حملات وحشیانه اسرائیل بر نوار غزه را تقبیح کردند

طی یک‏گردهمآیی امضای‏پیمان‎امنیتی‏با‏آمریکا‏مردود‏دانسته‏شد

در تظاهرات امروز در شهرکابل، نهضت اسلامی افغانستان وشورای فرهنگی حامیان قدس شریف عمل توهین آمریکاییها به اسلام و مسلمانان را محکوم کرد

• از روز جهانی قدس 1391 در کابل گرامیداشت به عمل آمد 1391/5/27

• نمایش اقتدار جهانی در روز قدس

فراخوان! باتوجه به حوادث جهان اسلام؛ یوم الله روزجهانی قدس 1391 در افغانستان با شکوه تر از هرسال برگزار خواهد شد

پیوست تقویمی میلاد خجسته پیامبر اکرم (ص) و تاسیس مجدد نهضت اسلامی افغانستان مبارکباد!

مقدمه کتاب در آغوش هوای اقصا (دو سوال ویک پاسخ!)

درمیان استقبال پرشور مردم سوریه؛ اعضای کاروان جهانی الی بیت المقدس صبح امروز وارد دمشق شدند

پیامی به گوش اقصا از حنجره مردم افغانستان (نشست خبری هیات رهبری کاروان جهانی الی بیت المقدس (بخش افغانستان))

آی امریکائیان آی نمایندگان صلیبی ها - صهیونیست ها! امروز ما آمده ایم تا باشما تسویه وتصفیه حساب نماییم...

شهادت استاد مکتب شهادت

تحریم لویه جرگه و مخالفت با پایگاه های دایم آمریکا در افغانستان

فصل برگریز عکاسی و مخالفت با پیمان استراتیژیک با امریکا (نمایشگاه تصاویر قربانیان هجوم امریکا بر افغانستان 2/8/1390)

افغانستان وپدیده تجلیل از روز جهانی قدس شریف

شراره ایمان (همه سبز از یاد او و او الگوی برتر برای همه) به مناسبت بیست ودومین سالروز ارتحال امام خمینی(ره)

امریکا بزرگترین تروریست است (همايش رسانه اي رهبري نهضت اسلامی افغانستان و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف19 حمل 1390هـ.ش، کابل – افغانستان)

قیام مردمی مصر و نابودی فرعون دیگر (همایش حمایت مردمی از رستاخیز کشورهای عربی - اسلامی 22 دلو 1389 کابل - افغانستان )

بیایید شاگرد مکتب این معلم بزرگ گردیم (مردم مسلمان افغانستان از سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران تجلیل کردند)

گردهمآیی تجلیل از روز جهانی قدس (بازگشت اقصا) یادواره خونین فلسطین 1389

«شناخت بحران افغانستان در پرتو قضیه فلسطین» (شورای فرهنگی حامیان قدس شریف)

روزي كه كابل همه خشم بود: (گزارشي از مسجد جامع پل خشتي كابل)

كابل اقصا را به زمزمه گرفت!... (گزارشي از گردهمايي روزجهاني قدس در افغانستان، ميدان دهبوري مقابل دانشگاه كابل)

آخرين گام تا زمزمة اقصا!... (نشست افتتاحيه شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف و بررسي آخرين آمادگي ها براي مناسبت بزرگداشت روز جهاني قدس)

قدس شريف محور صلح جهاني(يادداشتي برجلسه گشايش شورای فرهنگی حامیان قدس شریف)

نگاه کوتا به فعالیت های نهضت اسلامی افغانستان و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف

روز جهانی قدس و روند شکل گیری آن در افغانستان

مسجد الاقصي معيار ايمان در عصر حاضر (تفسيري از همايش دوم اساس گزاري شوراي عالي حمايت از هويت اسلامي قدس شريف)

 

تازه های پایگاه

 . عنوان بخش: معرفی شورا

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف ...

 . عنوان بخش: فعالیت های شورا

• کنفرانس خبری یوم النکبه؛ روز ...

 . عنوان بخش: معرفی نهضت اسلامی افغانستان

دفتر ولایتی نهضت اسلامی ...

 . عنوان بخش: بیت المقدس

پخش اذان در کلیساها

 . عنوان بخش: آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

اردن: اظهارات نتانیاهو خطری جدی ...

 . عنوان بخش: سمینارها و نشست ها

نهضت اسلامی افغانستان در ارتباط ...

 . عنوان بخش: انتشارات

گاهنامه مومن

 . عنوان بخش: گالری تصاویر

تظاهرات و ادای نماز جنازه ...

 . عنوان بخش: گالری صوت و فیلم

فیلم شماره 2

 . عنوان بخش: بازتاب

مشاور عبدالله: «حزب الله» و ...

 


كليه حقوق رسمي اين پايگاه متعلق به شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف مي باشد.