طراحي و پياده سازي بيزراد birzad.ir
 
 
  
دوخطی بیش نیست؛ خط معامله با اشغال گران و خط مردم و مقاومت اسلامی !...
 
 
نواراطلاع رساني
 

 

 

 

آمار پايگاه

• تعداد بازدید: 7507470

• تعداد بازدیدکننده: 6721500

• تعداد بازدید امروز: 3872

• کاربران آنلاین: 200

 
 

سکوت مسلمانان در باب یهودی سازی قدس شریف

ولا یزالون یقاتلونکم حتی یردوکم عن دینکم إن استطاعوا... الآیه

حضار بی نهایت ارجمند و گرامي‌و مومن و مخلص! اینکه یهود و نصارا داخل به جنگ هستند و داخل بر سنگر های حمله بر مسلمین و خاک، سرشت این بنی اسرائیل را قرآن برای ما معرفی مي‌کند و هیچ قومي‌هیچگاه در قرآن به این زشتی و به این درشتی و به این قساوت قلب معرفی نمي‌کند.

خداوند(ج) می فرماید: «ثم قست قلوبکم» یعنی یهود در نهاد شان سنگدلی جای افتاده است یعنی یهود به حدی سنگدل است یعنی سنگ نرمش و درد نسبت به یهود دارد، قرآن همین طور معرفی مي‌کند، قرآن مي‌گوید: از تعداد سنگها، آب جریان پیدا مي‌کند و بعضی از سنگ ها «مما یحبط من خشیة الله» یعنی سنگها در برابر عظمت خدا فروتنی دارند، بنی اسرائیل در مقابل هیچ ارزشی تسلیم نیستند، رب العالمین مي‌گوید: یک بار یاد کنید او بدبختی است که در سر نوشت شما رقم زده بودید ما شما را از چنگال فرعونیان نجات ندادیم، شما همان بنی اسرائیل نیستید که «یذبحون أبنائکم» شما را از این حالت نجات ندادیم. زنهای شما مادران شما و خواهران شما و همسران شما برای بهره برداری و بردگی در اختیار نظام قرار داشت. قارون و هامان و فرعون از آنها استفاده مي‌کردند و مردان شما را زنده بگور مي‌کردند. ما شما را از آن نجات دادیم یکبار شکر خدا را بکشید «و إذ فرقنا بکم البحر» و حالتی که شما نظاره مي‌کردید من فرعونیان را در دریا غرق کردم و شما را نجات دادم بحر را به شما جدا ساختم، ای بنی اسرائیل شما نبودید که در دشت ها سرگردان بودید، ندا سر میدادید به موسی(ع) كه پروردگارت را بگو بر ما خوراکه بفرستد «وأنزلنا علیکم المن والسلوی» شما نبودید که بی آب زندگی مي‌کردید و به موسی فریاد مي‌زدید که چکار کنیم آب بیاید و این عصای موسی به حکم خدا نبود که از بین سنگها «فانفجرت منه اثنتا عشرة عیناً» این واقعیت نبود که شما در دشت سوزان از جهت نا سپاسی که بر خدا داشتید از فرمان خدا از آن میثاق که با خدا کرده بودید که ما به جهاد مي‌رویم و سرزمین های خود را فتح مي‌کنیم، در میدان معرکه رفتید و باز پس گشتید.

در دشت ماندید، گفتید: آفتاب سوزان ما را مي‌سوزاند، ما چه کنیم؟ «وظللنا علیکم الغمام» رب العالمین برای شما سایبان روان کرد شما بنی اسرائیل نبودید که با عهد شکنی تان «و رفعنا فوقکم الطور» بر بالای شما پروردگار کوه طور را بلند کرد؟! بیایید دیگر عهد شکنی نکنید، شما بگیرید این پیام خدا را به تمام عیاری و طیاری به تمام توانایی مادی و معنوی شما نبودید «ثم تولیتم من بعد ذلک» شما نبودید که روز های مقدس عبادت را که خدا ممنوع برای همه گردانیده بود شما شکار مي‌کردید، شما «و لقد علمتم الذین اعتدوا منکم فی السبت» در آن روز که ممنوع بود شما با حیله گری شکار نمي‌کردید؟ خداوند شما را بوزینه ها نگردانید؟

اول طایفه حیله گری از بنی اسرائیل، بوزینه شد. کدام بدبختی نبود که از دست یهود و از دست بنی اسرائیل سر نزده باشد. در سوره کهف به جوانان مبارزه طلب مي‌گوید: پروردگار که مواظب باشید. اگر این ملت کفر به شما غلبه حاصل کرد «وإن یظهروا علیکم یرجموکم» شما را سنگسار مي‌کنند، اگر ما بیاییم به شناخت بنی اسرائیل و ملت های کفر به خصوص یهود و نصارا به کتاب خدا بر گردیم. ریشه های زندگی سیاسی و اجتماعی و تاریخی بنی اسرائیل و نصار را از کتاب خدا بگیریم. مي‌بینیم که بد ترین فاجعه های تاریخ بشری را یهود و نصارا به راه انداختند، نا سپاس ترین انسان های روی زمین نسبت به خدا وبشر بنی اسرائیل و نصارا بودند امروز کسانی که توقع خیر از آنها را دارند قرآن به صراحت مي‌گوید «وإن یظهروا علیکم یرجموکم» آی ملت مسلمان که امروز به فرمان خدا روزه دارید، این فرمان خدا را در آخرین ساعات روزه داری تان بشنوید برای تو مي‌گوید: این ملت کفر اگر دست بلند پیدا کرد به تو، تو را سنگسار مي‌کند. مي‌بینید که هر جا که یهود و نصارا دست بلند دارند آیا ملت ها را سنگسار نمي‌کنند؟ این تبلیغات نیست این معرفی، ایدیولوژی و جامعه شناسی قرآن مجید است که ملت های نا سپاس و لجام گسیخته را معرفی مي‌کند تا اینکه سنگر های مقابل برای جلوگیری از آن آماده باشند غرض از این آیه چیست «وقاتلوهم حتی لا تکون فتنة» بخاطر این که راه گسترش ریشه فساد از اینها گرفته شود وبشریت یک مرتبه در بد امنی نرود. قرآن مي‌گوید: «ولن یجعل الله للکافرین علی المؤمنین سبیلا» سیادت سیاسی و اقتصادی مسلمین حرام است که به دست کفار باشد نا روای قطعی است که به نصوص قرآن که به دست کفار باشد ملت هایی که امروز زبون و ذلیل وژولیده زندگی مي‌کنند، شما جامعه شناسی قرآن کریم را به حیث یک دایرة المعارف از ملت های دوره نوح تا زمان حضرت رسول خدا مطالعه کنید، ملت هایی که غرق در فتنه بودند غرق شدند ملتهایی که فساد انگیز بودند غرق شدند، ملت هایی که خدا ستیز بودند غرق شدند ملت هایی که دین گریز بودند غرق شدند امروز این مرض دین گریزی به ملت مسلمان افغانستان فرا رسیده است. این ملت از دین باوری به دین گریزی باور دارد دموکراسی یکی از ویژگی هایش دین گریزی است.

جامعه مدنی که امروز به این ملت تحمیل شده، چه نام مقدسی دارد زمزمه مي‌شود که جامعه مدنی خودش از بهترین ظرفیت های دین گریزی است زمانی انقلاب کبیر فرانسه پیروز شد. جامعه مدنی بنیانگذاری شد. آنها همه به ستوه آمده بودند افکار متضاد و مختلف باید در یک جامعه با صنف جدا زندگی کنند، یکی دیگری را چیزی نگویند کلیسا و بتخانه و میخانه و هر چی بتواند آنجا باشد.

عزیزان! دیروز غرب مي‌گفت: من سیاست حوصله و جهانی شدن دارم، من تروریسم را نا بود مي‌کنم، همه اینها داد خود را زدند و سنگ خود را به سینه کوفتند الآن درین پروسه شکست خوردند وحال در فکر این هستند خود شان عیب بزرگ جهانی را چه رقم بپوشانند باید افغانستان را تجزیه کنند باید افغانستان به چند حصه تقسیم شود هیچ کشوری از خود مخالفین نظام ندارد؟ ایران 5 مليون مخالف نظام دارد، آیا کشورش را تجزیه کرد؟ و امثال اين قضایا. نکته آخری این هست که قدس آزاد کردنش مسئولیت مسلمین است، مکلفیت دینی مسلمانان است، و مسلمانان باید درین راستا قدم بگذارند.

مولوی حبیب الله حسام

 
 

 

امکانات
تعداد بازدید: 1776
دریافت
ارسال به ایمیل
صفحه قابل چاپ
معرفی به دوستان

 

سایر صفحات

دفتر ولایتی نهضت اسلامی افغانستان در شهر هرات افتتاح شد

دوشهید؛ یک تفکر، یک راه همایش یک روزه بازشناخت اندیشه های دو مرد مکتب جهاد و شهاد؛ شهید پرفیسور برهان الدین ربانی و احمد شاه مسعود شهید

نهضت اسلامی افغانستان در ارتباط با تحولات جدید داخلی و بین المللی طی یک کنفرانس مطبوعاتی مواضع خویش اعلان نمود

جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران با مولوی مفلح

متن سخنرانی مولوی محمد مختار مفلح رهبر نهضت اسلامی افغانستان ورئیس شورای فرهنگی حامیان قدس شریف درشست وپنجمین سالروز یوم النکبة 15 می 1948 ( 25/2/1392 کابل افغانستان )

اعلامیه نهضت اسلامی افغانستان وشورای حامیان قرس شریف در رابطه به قضایای مهم کشور وجهان اسلام به مناسبت شست وپنجمین سالروز یوم النکبة( روز فاجعه ) 15 می 1948 - ( 25/2/1392 کابل افغانستان)

اوضاع جاری کشور و همچنین تحولات جهان اسلام در نشست اعضای موسسان نهضت اسلامی بررسی شد 20 ثور 1392 دفتر مرکزی نهضت اسلامی افغانستان

سیمینار سه روزه برای طرح دید گاه های هیأت مؤسسان نهضت اسلامی افغانستان وشورای حامیان قدس شریف در رابطه به قضایای کشوروجهان اسلام

اعضای موسسین نهضت اسلامی افغانستان

مرامنامه نهضت اسلامی افغانستان (سال 1391)

اساسنامه نهضت اسلامی افغانستان (سال 1391)

مکثی برکارکردهای اخیر نهضت اسلامی و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف

نهضت اسلامی افغانستان و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف طی گردهمآیی در کابل حملات وحشیانه اسرائیل بر نوار غزه را تقبیح کردند

طی یک‏گردهمآیی امضای‏پیمان‎امنیتی‏با‏آمریکا‏مردود‏دانسته‏شد

در تظاهرات امروز در شهرکابل، نهضت اسلامی افغانستان وشورای فرهنگی حامیان قدس شریف عمل توهین آمریکاییها به اسلام و مسلمانان را محکوم کرد

از روز جهانی قدس 1391 در کابل گرامیداشت به عمل آمد 1391/5/27

پیوست تقویمی میلاد خجسته پیامبر اکرم (ص) و تاسیس مجدد نهضت اسلامی افغانستان مبارکباد!

جایگاه قدس، تجاوز صهیونیزم و مسؤولیت امت مسلمه در برابر آن

راهپیمایی کودکان 1387 (ديگر کودکان را نکشيد!)

فلسطین خاستگاه انبیاء (علیهم السلام) به مناسبت روز جهانی قدس 1387

در انتظار ایوبی دیگر... پیام مولوی محمد مختار مفلح رئیس کمیسیون مراسم برگزاری روز جهانی قدس 13/7/1386 کابل- افغانستان

کنفرانس علمی و تحقیقی به مناسبت روز جهاني قدس 13/7/1386هجري خورشيدي

تاریخ به داوری مي‌نشیند

عروسک و تمثال بوش و اولمرت به آتش کشيده شدند

راه پيمايي بزرگ مردمي‌در کابل به مناسبت روز جهاني قدس 13/7/1386هـ. ش

براي نخستين بار کابل و شماري از ولايات کشور شاهد راهپيمايي و برگزاري محافل روز جهاني قدس بود

برای اولین بار در تاریخ افغانستان از روز جهانی قدس با برگزاری راهپیمایی تجلیل به عمل آمد

براي اولين بار در تاريخ افغانستان از روز جهاني قدس از طرف رهبري نهضت اسلامي‌افغانستان بزرگداشت به عمل آمد

روز جهانی قدس و روند شکل گیری آن در افغانستان

ایستگاه معراج یادواره خونین فلسطین

بعد دینی وسیاسی قدس و اثرات اشغال آن بر کل جهان اسلام

اسرائیل نابود می شود

مروری بر تاریخ سرزمین فلسطین و حاکمیت عرب و اسلام بر آن

آجندای رژیم صهيونيستي و برنامه‌های توسعه طلبانه آن در منطقه

توضیح و تجلیل از روز جهانی قدس

مروری بر نقض حقوق مذهبی مردم فلسطین

تحولات منطقه و شصتمین سالگرد تشکیل سازمانهای صهیونیستی

روند تغییر مالکیت اراضی فلسطینی

درسهایی از نبرد لبنان

قضیه فلسطین و توطئه های پشت پرده آن

انتفاضه سنگ

حمایت از حزب الله حمایت از اسلام است

اسرائیل زبان جهاد را خوب می‌فهمد

نهضت اسلامي ‌افغانستان طلایه دار کیان امت اسلامی

راه نهضت اسلامی افغانستان

ساختار اجتماعی از دیدگاه نهضت اسلامی افغانستان

 

تازه های پایگاه

 . عنوان بخش: معرفی شورا

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف ...

 . عنوان بخش: فعالیت های شورا

• کنفرانس خبری یوم النکبه؛ روز ...

 . عنوان بخش: معرفی نهضت اسلامی افغانستان

دفتر ولایتی نهضت اسلامی ...

 . عنوان بخش: بیت المقدس

پخش اذان در کلیساها

 . عنوان بخش: آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

غنی: مسئولان حمله به اماکن عمومی ...

 . عنوان بخش: سمینارها و نشست ها

نهضت اسلامی افغانستان در ارتباط ...

 . عنوان بخش: انتشارات

گاهنامه مومن

 . عنوان بخش: گالری تصاویر

تظاهرات و ادای نماز جنازه ...

 . عنوان بخش: گالری صوت و فیلم

فیلم شماره 2

 . عنوان بخش: بازتاب

مشاور عبدالله: «حزب الله» و ...

 


كليه حقوق رسمي اين پايگاه متعلق به شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف مي باشد.