طراحي و پياده سازي بيزراد birzad.ir
 
 
  
دوخطی بیش نیست؛ خط معامله با اشغال گران و خط مردم و مقاومت اسلامی !...
 
 
نواراطلاع رساني
 

 

 

 

آمار پايگاه

• تعداد بازدید: 7378068

• تعداد بازدیدکننده: 6603735

• تعداد بازدید امروز: 2790

• کاربران آنلاین: 310

 
 

اسرائیل نابود می شود

متن کامل سخنرانی آیت الله العظمی ‌محمد آصف محسنی در اولین همایش ایستگاه معراج/

به مناسبت روز جهانی قدس در افغانستان/

28/7/1385هـ ش/

سبحن الذی أسری بعبده لیلاً من المسجد الحرام إلی المسجد الأقصی الذی بارکنا حوله لنریه من آیاتنا إنه هو السمیع البصیر.

حضار عزیز! من از همه اول تر این بشارت قرآنی را به شما مي‌دهم و آن اینکه فلسطین چه زود و چه دیر به دامان اسلام بر مي‌گردد چرا که خداوند متعال وقتی که از بنی اسرائیل درین سوره یاد مي‌کند در آخر مي‌گوید: (وإن عدتم عدنا) و مي‌فرماید: و قضینا إلی بنی اسرائیل فی الکتاب لتفسدن فی الأرض مرتین. آنها دو مرتبه در زمین فساد کردند (ولتعلن علواً کبیرا) بسیار غره مي‌شوید و بسیار بالا مي‌روید ولی خدا از هر عزیز بزرگتر است که خداوند متعال برای شان مي‌گوید اگر شما باز به فساد برگشتید ما به انتقام بر مي‌گردیم، سنت غیر متبدله و حتمي‌خداوندی اینست که فساد را نابود مي‌کند سنت خداوندی این است که هیچ تغییر نمي‌خورد (ولن تجد لسنت الله تبدیلا ولن تجد لسنت الله تحویلا).

غرور و تکبر اسرائیل و استکبار جهانی که صدها میلیارد دلار از برای بقایای اسرائیل مصرف مي‌کنند یک روز هم از بین مي‌رود من به شما یک مثال را مي‌خواهم نشان بدهم، همین روزی که شما اینجا نشسته اید همسایه شمالی ما همین روسیه در آنجا آن قدر بم های اتمي‌هیدروجنی دارد که شاید به همین پیمانه زمین ما اگر پنج شش کره دیگر هم باشد توان این را دارد که همه را غبار کند و به هوا بفرستد یعنی توان و انرژی هسته ای آنها به همین پیمانه هست.

بلی! اسلحه اتمي‌و... شوروی از بین نرفته است بلکه پا برجاست ولی چه کار شد که از داخل پاشیدند یک فایر مرمي‌هم در شوروی نشد چه کار شد که به یکبارگی از هم پاشیده و نابود شد، شما کاشکی مي‌بودید و این موضوعی که یک هیأت از مجاهدین از پاکستان رفته بودیم به مسکو و با آنها مذاکره داشتیم که چه صحنه های عجیبی و غریبی وجود داشت اگرچه هیچ وقت احزاب جهادی از وقت تولد شان تا ختم شان با هم توافق جدی نکردند ولی در مسکو همه ما یک صحبت داشتیم این یک استثنا بود و هست که گروه های جهادی در مسکو همه ما یک صحبت داشتیم در آنجا یک اتفاق عجیبی رخ داد و آن اینکه وزیر خارجه تاجکیستان آمد و در گوش من گفت شما در موضع تان بسیار محکم باشید و عقب نشینی نکنید، ما دچار اختلافات و زد و بند های داخلی هستیم. من در پیش خود گفتم: اگر این کله پوک در پیشاور بیاید و به من بگوید من را مسئول روابط خارجی خود تعیین کن، من هرگز چنین کاری را نخواهم کرد. خوب بحث ها دوام پیدا کرد، ترجمان ازبک حرف های ما را به آنها مي‌گفت. من به وزیر خارجه روسیه گفتم: هدف شما از آمدن در افغانستان و اشغال آن دو چیز بود: یکی اینکه مي‌خواستید مردم افغانستان را کمونیست بسازید که اینکار نشد، مردم افغانستان قابلیت کمونیست شدن را نداشتند، من از شما الحال صمیمانه پیشنهاد مي‌کنم بیایید مسلمان شوید، اگر مسلمان نشوید به هر شکلی که باشد شما را مشکلات فرا می گیرد، شما هر قدر تلاش هم بکنید باز هم بیست ملیون مسلمان در روسیه هست شما تجزیه مي‌شوید، بیایید مسلمان شوید، شما با وصف اینکه در منتهای فقر و بد بختی به سر مي‌برید مگر غلط نمي‌کنید که تجاوز مي‌کنید در آنجا من نان آنها را نخوردم، از لحاظ فقه شیعه نان مشرکین حرام است (إنما المشرکون نجس) وقتی که نان آوردند، من ‌گفتم: نان شما را نمي‌خورم، یک مقدار پیاز برایم بیاورید، آنها گفتند: ما پیاز نداریم. برای وزیر خارجه روسیه گفتم: کشوری که پیاز ندارد چقدر غلط مي‌کند که تجاوز مي‌کند، شما پیاز ندارید، چرا تجاوز مي‌کنید؟ من این موضوع را در بی بی سی هم گفتم؛ بار بار اعضای شورای عالی روسیه در آنجا نزد من آمدند و در مورد اسلام چیزهای آموختند یکی از آنها که عضو هیأت مذاکره کننده با ما هم بود، از من خواهش کرد برایش کلمه اسلام را یاد بدهم من برایش کلمه طیبه را یاد دادم و معنی آن را نیز برایش فهماندم صدایش از سفارت پاکستان بلند شد (لا إله إلا الله محمد رسول الله) برایش گفتم تبریک باشد مسلمان شدی؟ گفت: آری! و به من پیشنهاد کرد مي‌خواهم ربل هایی را جمع کنم و به مجاهدین ببرم من برایش گفتم: ما محتاج به این پول ها نیستیم حالا که مسلمان شدی اقوام و خویشاوندان خود را جمع کن و برای شان بگو که اسلام بیاورند. این همه داستان های عجیب و غریبی در آنجا دیدیم که در قلب روسیه مردم به اسلام مي‌گرایند یکی دیگر هم گفت مسلمان مي‌شوم، اما برای من یک شرط را گذاشت که مسیحی هم مي‌باشد، من برایش گفتم: دین عیسی علیه السلام منسوخ شده است فقط یا تو اسلام بوده مي‌توانی یا هم با دین خود مي‌باشی، اسلام نیم بند هیچ قبول نیست خوب داستان های هم ازین قبیل زیاد هست بعد هم که ما پیشاور آمدیم و برای شان قرآن فرستادیم.

ببینید عزیزان! در این جا می‌خواهم بگویم: عین این قضیه در مورد اسرائیل هم صدق مي‌کند، ببینید روسیه با وصف اینکه سلاح های اتمي‌اش از بین نرفت، ولی نظام او از هم پاشید همان کمونیزمي‌که سردار جهان خود را مي‌شمارید روزی شد که در بازار های روسیه صدا مي‌شد کمونیزم یعنی هیچ و از هم پاشید.

عین این قضیه بالای اسرائیل آمدنی است. شما مطمئن باشید که یهود حتماً نابود مي‌شود، چرا که ظلم و تجاوز آنها از حد گذشته است. ببینید اسلام مي‌توانست وقتی بیت المقدس را گرفت یهودی ها را قتل عام کند، ولی همه را با آیین شان باقی ماند یهودی ها مسیحی ها همه ماندند و کاملاً در عدالت اجتماعی و در فضای دموکراتیک با هم زیست مي‌کردند. از هر لحاظ که صحبت کنیم این سرزمین اسلام هست ولی ما مي‌بینیم امروز این نظام ظالمي‌که به زور سر نیزه اینجا آمده مثل اینکه چشم یک سگ را در بدن انسان زرع کنی چشم سگ را به چشم انسان زرع مي‌کنند آن چشم هیچ وقت از انسان نمی‌شود.

حال استکبار جهانی و جهان کفر برای استقرار نظام نگون بخت در خاور میانه در مرکز اسلام یهودی ها را آورده و غرس کرده اند و ده ها ملیارد دلار را برای بقای یهود به مصرف رساندند تا این نظام مستقر شود و به عنوان یک سگ شکاری هر وقت که خواسته باشند منافع شان را در شرق اوسط تامین کنند، ما از همین جا برای شان‌ مي‌گوییم: اگر صد ها هزار میلیارد دالر دیگر هم مصرف شود، کار شان به جایی نمي‌رسد بلکه همان طوریکه پیشتر گفتیم خداوند متعال مي‌فرماید (وإن عدتم عدنا) یعنی اگر شما به سوی فساد برگشتید ما هم به سوی انتقام بر مي‌گردیم.

دیدم که خلق را به فریبت فریفتی

با دست انتقام طبیعت چه مي‌کنی

بلی! به ياد داشته باشید؛ همان قسمي‌که قصر کرملین بالای خون مردم در چند قاره دنیا بنا نهاده شده بود ذریعه خون‌های مردم نابود شد، امروز بیش از یک میليون فلسطینی و غیر فلسطینی کشته شدند در لبنان مردم کشته شدند دریای از خون در کشور های اسلامي‌ذریعه یهود جاری شد پس شما مطمئن باشید که خون های مسلمانان ریشه یهود را به مانند آب مي‌برد، آگاه باشید صهیونیزم یک جریان خطرناکی هست، هدف آنها این بود از فرات تا نیل از عراق تا مصر همه را یهودی کنند. اما ما دیدیم این شعار شان از بین رفت، امروز دانشمندان شان به این نتیجه رسیده اند که در همین جهان اسلام هیچ جای بقا و استقرار براي یهود وجود ندارد. من به شما جوانها مي‌خواهم یک موضوع را بگویم و آن را یاد داشت کنید وآن اینکه هیچ وقت بر حکومت‌ها اعتماد نکنید، بزرگترین عاملی که مسلمان ها را صدمه مي‌رساند همین حکومت هاست.

این کار جوان هاست جوان های تحصیل کرده جوان های با درک و با درد. جوان ها باید یکجا شوند و به فکر آزادی قدس بر آیند، ترویج اسلام، گرفتن قدس کار جوان هاست از حکومت ها این توقع را نداشته باشیم بلکه باید ملت ها تصمیم بگیرند این کار کار ملت هاست.

خدای تبارک و تعالی به عظمت خودش جهان اسلام را متحد بگرداند، نور ایمان، در دل های نسل جوان ما بیفگند در پناه قرآن همه مان را، متحد و برادر بگرداند ما را از افراط و تفریط در امر دین باز بدارد حقیقت اسلام را در دل های مان بیندازد.

خدایا! آن روز برسد که ما برویم به مسجد الأقصی، آن ایستگاه معراج پیامبر(ص) جایی که عروج پیامبر بزرگوار اسلام به طرف آسمان شد و یهودی‌ها را از آنجا برانیم پروردگارا! در این ماه مبارک رمضان و درین روز جمعه آخر رمضان در کشور های اسلامي‌حکومت های اسلامي‌ را مستقر بگردان و خدایا! به ما توفیق بده زنده باشیم و در آنجا صدای فطرت (لا إله إلا الله محمد رسول الله) را طنین افگن کنیم و نماز را در مسجد الأقصی بخوانیم به امید آن روز و ابطال باطل و احقاق حق و سرنگونی پرچم کفر و تمام آنهایی که زیر این پرچم برای استعمار و استثمار جهان اسلام یکجا شده اند که انشاء الله خداوند متعال همه را نابود کند.

و ما ذلک علی الله بعزیز

 
 

 

امکانات
تعداد بازدید: 1859
دریافت
ارسال به ایمیل
صفحه قابل چاپ
معرفی به دوستان

 

سایر صفحات

دفتر ولایتی نهضت اسلامی افغانستان در شهر هرات افتتاح شد

دوشهید؛ یک تفکر، یک راه همایش یک روزه بازشناخت اندیشه های دو مرد مکتب جهاد و شهاد؛ شهید پرفیسور برهان الدین ربانی و احمد شاه مسعود شهید

نهضت اسلامی افغانستان در ارتباط با تحولات جدید داخلی و بین المللی طی یک کنفرانس مطبوعاتی مواضع خویش اعلان نمود

جلسه پرسش و پاسخ خبرنگاران با مولوی مفلح

متن سخنرانی مولوی محمد مختار مفلح رهبر نهضت اسلامی افغانستان ورئیس شورای فرهنگی حامیان قدس شریف درشست وپنجمین سالروز یوم النکبة 15 می 1948 ( 25/2/1392 کابل افغانستان )

اعلامیه نهضت اسلامی افغانستان وشورای حامیان قرس شریف در رابطه به قضایای مهم کشور وجهان اسلام به مناسبت شست وپنجمین سالروز یوم النکبة( روز فاجعه ) 15 می 1948 - ( 25/2/1392 کابل افغانستان)

اوضاع جاری کشور و همچنین تحولات جهان اسلام در نشست اعضای موسسان نهضت اسلامی بررسی شد 20 ثور 1392 دفتر مرکزی نهضت اسلامی افغانستان

سیمینار سه روزه برای طرح دید گاه های هیأت مؤسسان نهضت اسلامی افغانستان وشورای حامیان قدس شریف در رابطه به قضایای کشوروجهان اسلام

اعضای موسسین نهضت اسلامی افغانستان

مرامنامه نهضت اسلامی افغانستان (سال 1391)

اساسنامه نهضت اسلامی افغانستان (سال 1391)

مکثی برکارکردهای اخیر نهضت اسلامی و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف

نهضت اسلامی افغانستان و شورای فرهنگی حامیان قدس شریف طی گردهمآیی در کابل حملات وحشیانه اسرائیل بر نوار غزه را تقبیح کردند

طی یک‏گردهمآیی امضای‏پیمان‎امنیتی‏با‏آمریکا‏مردود‏دانسته‏شد

در تظاهرات امروز در شهرکابل، نهضت اسلامی افغانستان وشورای فرهنگی حامیان قدس شریف عمل توهین آمریکاییها به اسلام و مسلمانان را محکوم کرد

از روز جهانی قدس 1391 در کابل گرامیداشت به عمل آمد 1391/5/27

پیوست تقویمی میلاد خجسته پیامبر اکرم (ص) و تاسیس مجدد نهضت اسلامی افغانستان مبارکباد!

جایگاه قدس، تجاوز صهیونیزم و مسؤولیت امت مسلمه در برابر آن

راهپیمایی کودکان 1387 (ديگر کودکان را نکشيد!)

فلسطین خاستگاه انبیاء (علیهم السلام) به مناسبت روز جهانی قدس 1387

در انتظار ایوبی دیگر... پیام مولوی محمد مختار مفلح رئیس کمیسیون مراسم برگزاری روز جهانی قدس 13/7/1386 کابل- افغانستان

کنفرانس علمی و تحقیقی به مناسبت روز جهاني قدس 13/7/1386هجري خورشيدي

تاریخ به داوری مي‌نشیند

عروسک و تمثال بوش و اولمرت به آتش کشيده شدند

راه پيمايي بزرگ مردمي‌در کابل به مناسبت روز جهاني قدس 13/7/1386هـ. ش

براي نخستين بار کابل و شماري از ولايات کشور شاهد راهپيمايي و برگزاري محافل روز جهاني قدس بود

برای اولین بار در تاریخ افغانستان از روز جهانی قدس با برگزاری راهپیمایی تجلیل به عمل آمد

براي اولين بار در تاريخ افغانستان از روز جهاني قدس از طرف رهبري نهضت اسلامي‌افغانستان بزرگداشت به عمل آمد

روز جهانی قدس و روند شکل گیری آن در افغانستان

ایستگاه معراج یادواره خونین فلسطین

بعد دینی وسیاسی قدس و اثرات اشغال آن بر کل جهان اسلام

مروری بر تاریخ سرزمین فلسطین و حاکمیت عرب و اسلام بر آن

آجندای رژیم صهيونيستي و برنامه‌های توسعه طلبانه آن در منطقه

سکوت مسلمانان در باب یهودی سازی قدس شریف

توضیح و تجلیل از روز جهانی قدس

مروری بر نقض حقوق مذهبی مردم فلسطین

تحولات منطقه و شصتمین سالگرد تشکیل سازمانهای صهیونیستی

روند تغییر مالکیت اراضی فلسطینی

درسهایی از نبرد لبنان

قضیه فلسطین و توطئه های پشت پرده آن

انتفاضه سنگ

حمایت از حزب الله حمایت از اسلام است

اسرائیل زبان جهاد را خوب می‌فهمد

نهضت اسلامي ‌افغانستان طلایه دار کیان امت اسلامی

راه نهضت اسلامی افغانستان

ساختار اجتماعی از دیدگاه نهضت اسلامی افغانستان

 

تازه های پایگاه

 . عنوان بخش: معرفی شورا

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف ...

 . عنوان بخش: فعالیت های شورا

• کنفرانس خبری یوم النکبه؛ روز ...

 . عنوان بخش: معرفی نهضت اسلامی افغانستان

دفتر ولایتی نهضت اسلامی ...

 . عنوان بخش: بیت المقدس

پخش اذان در کلیساها

 . عنوان بخش: آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

اقامت دایم عربستان؛ ۸۰۰ هزار ...

 . عنوان بخش: سمینارها و نشست ها

نهضت اسلامی افغانستان در ارتباط ...

 . عنوان بخش: انتشارات

گاهنامه مومن

 . عنوان بخش: گالری تصاویر

تظاهرات و ادای نماز جنازه ...

 . عنوان بخش: گالری صوت و فیلم

فیلم شماره 2

 . عنوان بخش: بازتاب

مشاور عبدالله: «حزب الله» و ...

 


كليه حقوق رسمي اين پايگاه متعلق به شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف مي باشد.