طراحي و پياده سازي بيزراد birzad.ir
 
 
  
دوخطی بیش نیست؛ خط معامله با اشغال گران و خط مردم و مقاومت اسلامی !...
 
 
نواراطلاع رساني
 

 

 

 

آمار پايگاه

• تعداد بازدید: 7490623

• تعداد بازدیدکننده: 6704830

• تعداد بازدید امروز: 9652

• کاربران آنلاین: 160

 
 

شورای فرهنگی حامیان قدس شریف در یک نگاه

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف عصارة ارادة جمعي جوانان و اهل خبره ‌يي است كه از ديرباز در گرنه هاي مختلفي دلبستگي و علايق خويش به مدنيت اسلامي و ارزشهاي والاي الهي برمبناي كتاب خدا و سنت رسول‌الله را بروز مي‌داشتند.

اين شورا براي انسجام و قانونمند ساختن تلاش ها و بيان ديدگاه‌هاي بخشي از اجتماع تأسيس گرديده كه با تعهد به سازندگي كشور، پاسداري از هويت اسلامي مردم اين مرز و بوم را نيز جدي تلقي مي‌كنند.

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف بعد از مشورت هاي پيهم با انديشمندان و آناني كه براي فرداي كشور دلهره‌اي دارند در شهر كابل تأسيس گرديد.

اين شورا كه ماهيت اجتماعي و فرهنگي دارد، در چارچوب قوانين جمهوري اسلامي افغانستان با برنامه هاي مشخص تلاش مي‌ورزد تا در بازسازي معنوي و مادي مردم عزيزمان موثر قرار گرفته و تحول به طرف بهتر شدن زندگي مردم را نصب العين فعاليت هاي خويش قرار دهد.

تبرك به نام مبارك قدس از آن جهت پيرايه گر نام اين نهاد گرديده است كه قدس شريف پس از حرمين شريفين مكاني است داراي قدسيت و اهميت، پس اين نهاد و هر نهاد اسلامي ديگر نمي‌تواند از كنار قضية قدس شريف و مسجدالاقصي غير مسئولانه عبور كند. اما اين نكته را بايد افزود كه اصل مسئوليت را نبايد مبهم گذاشت به اينگونه كه مسئوليت ما در افق بازسازي است، ايستادگي در برابر چالش هايي است كه اين كشور را به بحران مي‌برد، مسئوليت ما اين است كه نگذاريم تا حاكميت ملي ثبات و تماميت كشور ناپايدار گردد، اما مسئوليت ما در برابر قضاياي مهم كه مرتبط به دين وعقيدة ماست به خصوص قضية مسجدالاقصي از دست اطلاع دهي براي مردم ماست در روشنگري اذهان مردم مسلمان ماست در رابطه به واقعيت جهان اسلام.

ناگفته نبايد گذاشت كه از حسن اتفاق اين پايگاه مبين نهضت اسلامي افغانستان نيز است، نهضت اسلامي افغانستان كه در لباس نو از جريان نهضت اسلامي افغانستان ميراث داري مي‌كند، تمسك به همه ارزشهاي اسلامي‌يي دارد كه بخاطر آن جهاد مقدس اين كشور شكل گرفت و ملت در پاي آن قرباني هاي بيشماري داد نهضت اسلامي افغانستان نيز از نهادهاي سياسي‌اي است كه در وزارت عدليه كشور ثبت بوده و در راستاي حمايت از ارزشهاي والاي جهاد ومقاومت فعاليت هايي را به راه انداخته كه در نشريات اين پايگاه آن را مي توان دريافت. اصل ايمان به خدا و خدمت به اين خاك با حفظ هويت اسلامي آن شاخصه اين شورا است، كه براي برومندي آن از خداوند متعال مسئلت داريم تا توفيق را در اين راه رفيق راه همه مان گرداند!

 
 

 

امکانات
تعداد بازدید: 2315
دریافت
ارسال به ایمیل
صفحه قابل چاپ
معرفی به دوستان

 

سایر صفحات

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف فراتر از يك كانون و فربه تراز يك شعار

 

تازه های پایگاه

 . عنوان بخش: معرفی شورا

شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف ...

 . عنوان بخش: فعالیت های شورا

• کنفرانس خبری یوم النکبه؛ روز ...

 . عنوان بخش: معرفی نهضت اسلامی افغانستان

دفتر ولایتی نهضت اسلامی ...

 . عنوان بخش: بیت المقدس

پخش اذان در کلیساها

 . عنوان بخش: آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

فضای پاکستان به روی پروازهای غیر ...

 . عنوان بخش: سمینارها و نشست ها

نهضت اسلامی افغانستان در ارتباط ...

 . عنوان بخش: انتشارات

گاهنامه مومن

 . عنوان بخش: گالری تصاویر

تظاهرات و ادای نماز جنازه ...

 . عنوان بخش: گالری صوت و فیلم

فیلم شماره 2

 . عنوان بخش: بازتاب

مشاور عبدالله: «حزب الله» و ...

 


كليه حقوق رسمي اين پايگاه متعلق به شوراي فرهنگي حاميان قدس شريف مي باشد.